Kontakty

Bližší informace o projektu a jednotlivých bytech a podmínkách jejich koupě:
Telefon: +420 272 732 426, + 420 724 237 000
E-mail: info@zlaty-kopec.cz


Prodejní kancelář developera

Vinohradská 2279/164
130 00 Praha 3
Telefon: +420 272 732 426, +420 724 237 000

 

Marketingové oddělení

Telefon: +420 724 237 000
E-mail: info@zlaty-kopec.cz

Klientský servis
Iveta Kvasničková
po - čt: 9:00 - 14:00 hod
pá: 9:00 - 12:00 hod.
Telefon +420 272 732 426
E-mail: iveta.benuga@gmail.com

 

 


Před návštěvou kanceláře si, prosím, předem sjednejte termín.

Developer
Benuga s.r.o.
Sídlo: Praha 3- Vinohrady, Vinohradská 2279/164, PSČ 130 00
IČ: 273 88 280, DIČ CZ 273 88 280, společnost zapsaná v Obchodním rejstříku,
vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 115740

Veškeré informace a údaje na webové stránce www.zlaty-kopec.cz jsou uvedeny orientačně a nezávazně a developer Benuga s.r.o. si vyhrazuje právo tyto informace a údaje kdykoliv měnit. Jedná se především o vyobrazení a umístění budov, půdorysy bytů, sklepů, balkónů, lodžií a zahrad, jejich výměry, vybavení a ceny a všekreré další, na webové stránce uvedené, informace. Závazné údaje jsou uvedeny ve smluvní dokumentaci, uzavřené za účelem koupě bytové jednotky mezi developerem a kupujícím.

kontakty | copyright Zlaty kopec | web a design graphica.cz
Firma Benuga s.r.o. je vlastněna společníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti s financováním výstavby bytových projektů, obchodních i logistických center v mnoha evropských zemích.
V České republice proto rozhodli realizovat bytový projekt Zlatý kopec v příjemném prostředí obce Přezletice, která plynule navazuje na městskou část Praha 9, Vinoř.
Rezidence Zlatý kopec se tedy staví přímo na rozhraní Prahy a Prahy-východ. V blízkosti jsou další pražské části Kbely, Kyje, Letňany, Prosek, ale také oblasti Prahy východ, jako je např. Brandýs nad Labem, Jenštejn nebo Čelákovice.
Prodej nových bytů je vhodný především pro všechny, kteří považují bydlení v Praze zapříliš hektické a chtějí proto koupit byt v klidu a zeleni, avšak v dosahu hlavního města. Developerský projekt Zlatý kopec takové řešení nabízí.
Novostavby Zlatý kopec jsou koncipované jako nízkopodlažní viladomy, což přispívá ke klidnému a rodinnému rázu bytového projektu. Každý viladům má kolem sebe dostatek prostoru pro stromy, keře a rostliny. Nové byty v přízemí mají předzahrádku, v patře většinou balkón, velmi atraktivní jsou prostorné podkrovní byty v posledních patrech.
V projektu Zlatý kopec je právě dokončeno 186 bytových jednotek. Prodej nových bytů probíhá v současné době v budovách C1 a B1. Nabídka bytů na prodej se pohybuje od 1+kk do 5+kk. V následujících etapách výstavby nabídneme v Přezleticích u Prahy domov dalším ca 200 zájemcům o nové bydlení. Kromě nového bytu nabízí Zlatý kopec také víceúčelovou budovu s nebytovými prostory pro obchody, služby, kanceláře, sportovní aktivity apod. V současné době jsou v dosahu do deseti až patnácti minut chůze škola, školka, lékaři, lékárna, prodejna potravin, vyhlášená cukrárna Marcipánka, restaurace Pod Vinořským zámkem nebo U Černínů.
Koupě nového bytu je pro většinu lidí zásadním rozhodnutím. Každý, kdo chce koupit byt, však zvažuje nejen lokalitu, ale porovnává také náklady na jejich pořízení. Je naší snahou, aby Zlatý kopec patřil k developerským projektům s přijatelnými cenami bytů, avšak ne na úkor kvality. Nabízíme Vám kvalitní nové byty v klidné lokalitě a zeleni, v bezprostřední blízkosti Prahy.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace